IMG_1989psmall

Amy Love bridal powstała w 2012 roku jako odpowiedź na potrzeby założycielki tej marki. Ela Cieślińska-Miernik z wykształcenia psycholog, z zamiłowania twórca pięknych rzeczy. Jej miłością jest renowacja starych mebli, nadawanie im nowego oblicza. Kocha poszukiwania ukrytego piękna. Jako psycholog nauczyła się, że ścieżka rozwoju to transformacja. Wszystkie trudne doświadczenia stara sie wykorzystać w przyszłych działaniach. Rozumie doskonale co oznacza empatia i wspieranie swoich klientek. Jej myśl przewodnia to: jestem silna i jestem kobietą. Kocha piękno w każdym wydaniu. Czasem jest ono ukryte i trzeba do niego umieć dotrzeć.

Projektuje od wielu lat wnętrza i Wasze suknie ślubne.

Amy Love to dwie linie sukien ślubnych: Amy Love bridal oraz White Code by Amy Love. Pierwsza z nich, Amy Love łączy klasyczne krawiectwo z romantyzmem dzisiejszych czasów. Delikatne formy sukien ślubnych są bardzo zmysłowe a ich zadaniem jest odkryć kobiece piękno.

White Code by Amy Love to świeże spojrzenie na dzisiejszą pannę młodą. Proste linie, lekkie materiały pobudzają emocje nowoczesnej panny młodej. Obydwie łączy wspólna idea, tworzyć ponadczasowe sylwetki, które w naturalny sposób odpowiadają na indywidualne potrzeby każdej z Was.